KONST / Litografier / Färglitografi 16045183
nr 1604 5183
Sven Erik Johansson
(1925-2020), Sverige
Signerad, numrerad 80/210. Färglitografi, bildmått: 43x49 cm, yttermått inklusive ram: 56x61 cm
Sven Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1925, död 2020.
måndag 11 mars 2024
kl 20:41:03
Sven Erik Johansson
Läs mer om Sven Erik Johansson